Hra pro zamilované páry

14/02/2024

Milí přátelé,

s dnešním svátkem všech zamilovaných bychom vám rádi představili něco, co vaši společně strávenou chvíli v našem ubytování učiní nezapomenutelnou. Máme pro vás připravenou zcela novou a vzrušující aktivitu, která oživí nejen váš Valentýn, ale každý den, který u nás strávíte.


Jste zamilovaní až po uši, chcete se svou drahou polovičkou trávit každou volnou minutu a nejlíp je vám společně doma v pelíšku? Máte rádi hry a hádanky a jste odborníkem na romantické knihy a filmy? Zamilované písně máte v malíku a ve sprše si prozpěvujete "Ještě, že tě lásko mám?" ;-)

Potom je naše Exitovka pro zamilované na doma přesně pro vás! Prožijte společný čas s vaším miláčkem u šifrovací kvízové hry, která prověří, jak na tom jste se znalostmi o lásce doopravdy. Užijte si hru plnou otázek a šifer, které vás zaručeně pobaví :-)

Vydejte se na virtuální cestu romantickými otázkami společně s hrou Exitovka pro zamilované na doma. Jediné, co potřebujete, je mobilní telefon a připojení k internetu - jinak se můžete pohodlně usadit, otevřít láhev dobrého vína (není to povinné :-) a můžeme začít. Dobře se bavte a užijte si se svým partnerem hru plnou hádanek, kvízů a šifer.

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci a objednejte si hru. Abyste se dostali až do cíle, musíte mít otevřenou mysl a vyřešit spoustu šifer, hádanek a hlavolamů. A nejen květen je lásky čas – hru si můžete užít v jakoukoli roční dobu, každá má přece svoje kouzlo a v přítomnosti toho druhého vám bude dobře vždycky! A nudit se s námi určitě nebudete ;-)

 

Co to je úniková hra na doma?

Jedná se o hru, při které budete řešit sérii hádanek a úkolů, které vás posunou z jednoho kola do druhého. Postupným a správným řešením se tedy dostanete až do cíle, kde budete luštit závěrečnou hádanku. Hraje se s pomocí aplikace v chytrém telefonu. Nemusíte nikam chodit, tuto hru můžete hrát i z pohodlí domova :-)

Uvedená cena je za jeden tým. Počet hráčů v týmu není omezen, tato konkrétní hra je nicméně určena především pro páry.