Prodej tinyhouse a zakázková výroba

Zakázková výroba

Zakázková výroba

Toužíte po moderním a flexibilním bydlení? Chcete se vyhnout papírování a zařizování stavebního povolení? Sníte o soběstačném a šetrném domku bez ztráty pohodlí? Pak je Tiny House stvořený přímo pro vás.

Glampino vám nabízí možnost bydlení na pár metrech čtverečních, které vás naučí minimalismu. Až se vám přestane na daném místě líbit, můžete opět změnit lokalitu. Na výrobu Tiny Housů používáme jen luxusní materiály, a tak se budete cítit jako v bavlnce. K výrobě používáme modřínové dřevo. Sibiřský modřín je v Evropě běžný. Dřevo je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, a proto je vhodné především pro použití v exteriéru.

Výhody Tiny House:

  • Maximální volnost 
  • Nižší náklady na pořízení. Nižší náklady na bydlení i údržbu.
  • Mobilita - Tiny house vám poskytuje svobodu. Kdykoliv budete chtít, přestěhujete svůj dům na jiné místo.
  • Šetrnější k životnímu prostředí 
  • Multifunkční využití
  • Není třeba stavební povolení

Nakonfigurujte si svůj Tiny House podle vlastního přání nebo si vyberte z námi předdefinované varianty. Vyjdeme vstříc vašim požadavkům a domek upravíme na míru vašim potřebám. 

Individuální schůzka

Výroba Tiny Housu začíná individuální schůzkou nebo konferenční hovorem s členem projektového týmu. V tomto počátečním hovoru se navzájem poznáváme a mluvíme o vašich představách ohledně Tiny Housu.

Zahájení výroby

Náš tým se okamžitě pustí do plánování procesu a vytvoření vašeho domku, naplánování všech aspektů stavby a objednání stavebních materiálů, které byly specifikovány v návrhu.